Zavřít reklamu

Vectronom, Couch to Fit a The Robot Factory by Tinybop. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

The Robot Factory by Tinybop

Hra The Robot Factory by Tinybop cílí primárně na menší děti. Tento edukativní titul z vás udělá vrchního inženýra v oblasti robotiky a vaším úkolem bude, abyste jednotlivé roboty navrhli, postavili a následně otestovali. Ze všech svých kousků si následně můžete vytvořit perfektní sbírku.

Couch to Fit

Napadlo vás někdy, že byste pro cvičení doma mohli využít větší plochu, kterou nabízí právě vaše televize? V takovém případě by se vám mohla zalíbit aplikace Couch to Fit. Ta vám nabídne hned několik sedmiminutových videí, ve kterých procvičíte celé tělo, dané cviky se naučíte pořádně a budete moci tak na sobě zapracovat.

Vectronom

Považujete se za milovníka logických her? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, mohl by vás zaujmout titul Vectronom, který se navíc pyšní parádním soundtrackem pro příjemnější hraní. Vaším úkolem bude, abyste se spolu s vaší kostkou pohybovali do rytmu hudby a dokázali úspěšně projít nejrůznější úrovně.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více