Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Shadowmatic

Zakoupením hry Shadowmatic získáte parádní vzrušující logickou hru, která je především o vaší představivosti a kreativitě. V rámci této hry totiž budete různě v prostoru hýbat a otáčet s abstraktními předměty. Vaším úkolem totiž je, abyste ze zmiňovaných objektů vytvořili ve stínu siluetu odhalili tak pravdu, kterou hledáte.

Hexologic

Další parádní logickou hrou, kterou si zde dnes uvedeme, je Hexologic. Při hraní tohoto titulu budete muset řešit ty nejrůznější hádanky, kdy se navíc zaposloucháte do parádního soundtracku a hra vás tak doslova pohltí. Hexologic se dá označit za takové vylepšené Sudoku, ve kterém místo standardních políček máte šestiúhelníky.

UniClip – Universal Clipboard

S pomocí aplikace UniClip – Universal Clipboard máte doslova v okamžiku plnou kontrolu nad vaší schránkou. Pravděpodobně drtivá většina z nás jednou za čas něco zkopíruje a následně vloží. Díky této aplikaci máte schránku na vašich zařízeních perfektně propojenou a co například zkopírujete na vašem iPhonu se vzápětí objeví i na Apple TV.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více