Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Second Canvas Mauritshuis

Aplikaci Second Canvas Mauritshuis můžeme doporučit všem milovníkům umění, kteří si rádi prohlíží nádherná díla. Tento nástroj vás totiž přenese do Nizozemska, konkrétně tedy do Mořicova domu. Na tomto místě jsou totiž uloženy obrazy od umělců jako Rembrandt a další, díky čemuž si je můžete prohlédnout ve vysokém rozlišení.

Cosmicast

Jestliže se považujete za fanouška mluveného slova a takzvaných podcastů, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aktuální slevu na aplikaci Cosmicast. Jedná se o parádní a graficky perfektně zpracovaný přehrávač pro podcasty, který věrně opisuje design nativních iOS aplikací.

Cursor : The Virus Hunter

Dnešní článek si ukončíme parádní hrou. Ve hře Cursor : The Virus Hunter se ocitnete před počítačem, který je bohužel zavirovaný. Vaším úkolem tedy pochopitelně je, abyste si nejprve uložili všechna svá data a následně pomocí kurzoru zneškodnili takzvanou digitální infekci.

.