Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Rush Rally 2

Jestliže se považujete za fanouška závodních her a rádi byste si některou z nich vyzkoušeli i na vaší jablečné televizi, rozhodně byste neměli přehlédnout titul Rush Rally 2. V této hře se uchopíte volantu závodního auta a vaším cílem bude, abyste dané trasy dokázali projet za co možná nejnižší čas.

Asymmetric

Pokud spíše hledáte nějakou uklidňující logickou hru, která zpříjemní vaše večery, tak byste se měli přinejmenším podívat na Asymmetric. V této hře totiž budete ovládat dvě postavičky, které byly bohužel rozděleny. Vaším úkolem je překonat řadu různých hádanek a postarat se o to, aby se postavy opět setkaly. Celkově na vás čeká 66 skvělých úrovní, jejíchž obtížnost se samozřejmě stupňuje.

The Robot Factory by Tinybop

Máte děti a hledáte nějaký zdroj zábavy, který by dokázal pobavit celou rodinu? V takovém případě byste určitě neměli přehlédnout hru The Robot Factory by Tinybop. V té se totiž dostanete do role inženýra a budete muset tvořit různé roboty, které následně budete testovat a tvořit si z nich sbírku.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více