Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

UniClip – Universal Clipboard

Aplikace UniClip – Universal Clipboard je perfektním, univerzálním a kvalitní řešením pro sdílení kopírovaného textu napříč celým ekosystémem. S pomocí této aplikace totiž můžete v rychlosti sdílet obsah vaší schránky například z iPhonu do Apple TV. Jednat se přitom může o text, obrázek, adresu, či dokonce i soubor.

Suzy Cube

Hra Suzy Cube vás rovnou postaví do akce. Vaši nepřátelé vám totiž ukradli veškeré zlato přímo z paláce a vaším úkolem tedy je, abyste dokázali včas zareagovat. Hrát přitom budete za maličkou krychličku, se kterou se vydáte na nebezpečnou cestu. Jak hra vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Breadhead Game

Jestliže se považujete za milovníka karetních her, možná by vás mohl zaujmout titul Breadhead Game. Tento titul si zakládá na klasické karetní hře známé jako Palace. Při hraní budete muset zvolit co možná nejlepší taktiku, přičemž vítězem se stává ten, který se jako první zbaví všech svých karet.

Breadhead Game
Zdroj: App Store

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více