Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Nucleus

Jestliže hledáte nějakou jednoduchou oddechovou hru, která by vás dokázala zabavit například při dlouhých večerech, tak byste neměli přehlédnout titul Nucleus. V této hře se totiž zmocníte vesmírné lodě a vaším úkolem bude, abyste postupně ničili vesmírný odpad kolem vás. Z něho musíte posbírat potřebné zdroje a odvézt je na vaši domovskou planetu Nuclues.

Agent A: A puzzle in disguise

Velice populární hra s úžasným příběhem je opět v akci. V titulu Agent A: A puzzle in disguise se totiž zhostíte role agenta. Problém ale představuje nepřátelský špion, jež pomalu likviduje vaši organizaci. Z tohoto důvodu se budete muset vydat na dlouhou cestu, řešit řadu hádanek a vašeho nepřítele přechytračit.

She Sees Red Interactive Movie

Poslední hrou, kterou si zakončíme dnešní článek o aplikacích ve slevě, je She Sees Red Interactive Movie. Zajímavostí však je, že se jedná o interaktivní film, ve kterém budete provádět různá rozhodnutí. Příběh se točí okolo tajuplné vraždy a vaším cílem je odhalit pachatele. Dávejte si ale pozor – hrozba je totiž až příliš blízko. Tato hra dokonce nabízí až čtyři konce.

Témata: , , ,
.