Zavřít reklamu

Couch to Fit, Agent A: A puzzle in disguise a Ordesa. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Couch to Fit

Co takhle využít vaši televizi k pohybu a dostat tak své tělo do parádní formy? S tímto vám dokáže pomoci aplikace Couch to Fit, která vám nabídne ta nejrůznější sedmiminutová cvičení pro každý den. Pravidelným používáním této apliakce byste měli být schopni přetvořit vaše tělo k dokonalosti a vybudovat si tak nový zdravý návyk.

Agent A: A puzzle in disguise

Velice populární hra s úžasným příběhem je opět v akci. V titulu Agent A: A puzzle in disguise se totiž zhostíte role agenta. Problém ale představuje nepřátelský špion, jež pomalu likviduje vaši organizaci. Z tohoto důvodu se budete muset vydat na dlouhou cestu, řešit řadu hádanek a vašeho nepřítele přechytračit.

Ordesa

V poslední době se stále větší popularitě těší takzvané interaktivní filmy. Jedná se o prakticky obyčejná videa, ve kterých ale rozhodujete o celém vývoji událostí, díky čemuž tak kontrolujete celý příběh. Do těchto aplikací se řadí i Ordesa, ve které se stanete duchem.

Témata: , , , ,
.