Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Minesweeper Genius

Pamatujete si ještě na legendární hru známou jako Hledání min, kterou můžete znát ze starších verzí operačního systému Windows? Titul Minesweeper Genius bychom mohli označit za její vylepšenou verzi, ve které budete hrát za génia, který se pokouší uniknout mimozemským experimentům, jenž na něm chtějí provádět. Při úniku se ale bohužel setkáte s minovými poli, se kterými se budete muset pomocí logického myšlení vypořádat.

Agent A: A puzzle in disguise

Jestliže se považujete za fanouška akčnějších her s nádechem tajemna, určitě byste neměli přehlédnout dnešní nabídku na Agent A: A puzzle in disguise. V této hře se zhostíte role profesionálního agenta a vaším úkolem bude, abyste dokázali infiltrovat nepřátelskou organizaci a zastavit plány jedné špionky.

Vectronom

Pokud hledáte nějakou hru plnou energie, kterou si budete moci s radostí zahrát během volných chvílím, možná by vás mohl zaujmout titul Vectronom. V této hře na vás čeká báječný soundtrack, řada nejrůznějších hádanek a obrovská výzva. Zvládnete si s ní poradit?

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více