Zavřít reklamu

PAKO – Car Chase Simulator, STAY: Are you there? a Swim Out. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

PAKO – Car Chase Simulator

Jestliže se řadíte mezi milovníky závodních a akčních her, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci PAKO – Car Chase Simulator. V tomto titulu se zhostíte role řidiče jednoho z vybraných vozidel a v uzavřené oblasti, bez možnosti útěku, budete muset vydržet co možná nejdéle.

STAY: Are you there?

Máte rádi napínavé hry, které místy dokáží procvičit vaše přemýšlení, nabízí rozsáhlé možnosti a hned několik konců? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste se měli přinejmenším podívat na STAY: Are you there. V této hře se probudíte sami v uzamčené místnosti a najdete zapnutý počítač s okénkem konverzace. Jak to ale bude dál? To už závisí jen a pouze na vašich rozhodnutí.

Swim Out

Dnešní článek s aplikacemi ve slevě si završíme parádní logickou hrou Swim Out. V té se doslova ponoříte do slunné a uklidňující atmosféry u bazénu. Konkrétně se jedná o tahovou strategii, kdy budete muset patřičně naplánovat váš každý tah tak, abyste dokázali dokončit danou úroveň.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více