Zavřít reklamu

Second Canvas Mauritshuis, Castles board game a Go Rally. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Second Canvas Mauritshuis

Pokud se považujete za milovníka umění a rádi byste se v současné situaci podívali na nějaká umělecká díla, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aktuální slevu na aplikaci Second Canvas Mauritshuis. Tento program vás přenese do Mořicova domu v Nizozemsku, kde si můžete prohlédnout skvělá díla například od Rembrandta a ostatních ve vysokém rozlišení.

Castles board game

Deskové hry dokáží přinést spoustu zábavy. Zakoupením aplikace Castles board game získáte parádní deskovou hru, kterou si až ve čtyřech lidech můžete zahrát přímo na vaší jablečné televizi. Vaším úkolem je stavět cesty, hrady a kláštery. Body vám jsou následně přidělovány za panáčky na vašich polích a hrát můžete on-line, nebo proti počítači.

Go Rally

Jak již samotný název napovídá, aplikace Go Rally potěší především vášnivé milovníky aut a motosportu. V této hře na vás totiž čekají závody rallye, kdy dokonce budete moci budovat vlastní tratě pro závodění. Titul vám konkrétně nabídne parádní a zábavnou kariéru a možnost hraní on-line.

Témata: , , , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.