Zavřít reklamu

Arrog, Nightgate a Chroma Key – Green Screen. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Arrog

Fanoušky logických her rozhodně nadchne dnešní sleva na aplikaci Arrog. V tomto titulu se totiž vydáte za dobrodružstvím do černobílého, kresleného světa, kde na vás bude čekat řada nejrůznějších překážek a hádanek. Příběh si zakládá na latinskoamerickém folklóru, kdy vám nabídne pohled na smrt z úplně jiného úhlu.

  • Původní cena: 79 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Arrog stáhnete kliknutím zde


Nightgate

Ve hře Nightgate se přesunete v čase do roku 2398, kdy poslední známku života na Zemi reprezentuje síť inteligentních počítačů, která je známá pod názvem Nightgate. Vaším úkolem bude vstoupit do digitálního světa, kde se budete snažit vyhnout vašim nepřátelům a hledat tajuplnou pravdu.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Nightgate stáhnete kliknutím zde


Chroma Key – Green Screen

Řadíte se mezi tvůrce obsahu? Pokud ano, mohla by vám přijít vhod aplikace Chroma Key – Green Screen, která vám z části dokáže nahradit takzvaný „green screen“ neboli zelené plátno. Díky tomu můžete z vaší Apple TV udělat zelenou plochu a následně v postprodukci prostor vyklíčovat a doslova čímkoliv jej nahradit.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Chroma Key – Green Screen stáhnete kliknutím zde

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.