Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku.

To the Moon

Řadíte se mezi fanoušky propracovaných RPG adventur? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout úžasnou hru To the Moon. V té se totiž doslova ponoříte do velice zajímavého příběhu, kde budete hrát za dva doktory, kteří cestují zpět v čase v myšlenkách umírajícího muže, aby splnili jeho poslední přání.

  • Původní cena: 129 Kč (49 Kč)

Hack Run

Ve hře Hack RUN se zhostíte role profesionálního hackera, který se musí dostat k datům znepřátelené organizace. Pokud si pamatujete na starší operační systémy jako DOS či UNIX, tak si tuto hru parádně užijete. Samotné hackování totiž probíhá za pomocí příkazů ze zmiňovaných systémů, kdy se postupným následováním stop a indicií dostanete k zajímavým informacím.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Cosmicast

Jestliže se řadíte mezi milovníky různých podcastů a hledáte vhodného klienta, tak byste rozhodně neměli přehlédnout program Cosmicast. Tato aplikace tedy funguje jakožto klient pro přehrávání podcastů a na první pohled vás dokáže zaujmout parádní design a uživatelské prostředí. Vzhledově totiž nástroj kopíruje design nativních jablečných aplikací.

  • Původní cena: 129 Kč (79 Kč)
.