Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

IPTVX

V dnešní době už televize zrovna dvakrát netáhne a lidé se raději koukají na různé streamovací platformy. Stále vzrůstající oblibě se ale těší takzvané internetové televize, které si můžete pustit doslova kdykoliv a stačí vám pouze internetové připojení. Aplikace IPTVX vám umožní sledování internetových stanic a navíc věrně kopíruje vzhled Netflixu, díky čemuž se v programu snáze vyznáte.

Rush Rally 2

Jak již samotný název napovídá, zakoupením aplikace Rush Rally 2 získáte parádní hru, ve které se zhostíte role rallye závodníka. Z tohoto důvodu usednete za volant závodního vozidla a vaším úkolem bude, abyste dané trasy projeli co možná nejrychleji. Dávejte si ale pozor. Ve hře totiž figuruje poměrně kvalitní fyzika, díky čemuž vás i menší chybička může stát vítězství.

Dogfight Elite

Dnešní aplikace se slevou si završíme další hrou s názvem Dogfight Elite. V této hře se pro změnu stanete pilotem válečných letounů z období první a druhé světové války, ve kterých se utkáte s ostatními hráči v kvalitně zpracovaném multiplayeru. Jak hra vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Témata: , , ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více