Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Evoland 2

Zakoupením aplikace Evoland 2 získáte parádní RPG adventuru, ve které na vás čeká spousta zábavy. V této hře na vás čeká nepopsatelný příběh nabízející více než 20 hodin zmiňované zábavy. Titul navíc parádně kombinuje žánry, a proto budete chvíli bojovat, poté střílet a následně jen skákat.

Minesweeper Genius

Pamatujete si ještě na legendární hru Hledání min, která byla dostupná na starších verzích operačního systému Windows? Přesně tento herní zážitek si budete moci připomenout s pomocí titulu Minesweeper Genius. Tato hra na to jde ale trošku jinak. Zhostíte se totiž role vědce, kterého unesli mimozemšťané a chtějí na něm provádět pokusy. Z tohoto důvodu se vydáte na útěk, kdy budete muset překonat řadu minových polí.

Hidden Folks

Jestliže však hledáte nějakou nenáročnou oddechovou hru, která by vás dokázala parádně procvičit, zbystřete. Do akce se totiž dostává titul Hidden Folks, ve kterém se před vámi objeví kreslené prostředí. V něm budete muset najít různé objekty a postavy, čímž se hra podobá známé knize Kde je Valda.

Témata: , , , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.