Zavřít reklamu

Hyperforma, Hexologic a Hack RUN. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Hyperforma

Pokud se považujete za milovníka kvalitních adventur, ve kterých na vás čeká báječný příběh, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní akci na titul Hyperforma. V této hře se přesunete o 256 let do budoucnosti, kde se již nenachází žádná civilizace, ale alespoň za sebou zanechala prastarou síť. Vaším úkolem bude síť prozkoumat a odhalit tak řadu tajemství.

Hexologic

Ve slevě si dnes můžete stáhnout také titul Hexologic. Při hraní této hry budete muset řešit ty nejrůznější hádanky, kdy se navíc zaposloucháte do parádního soundtracku a hra vás tak doslova pohltí. Hexologic se dá označit za takové vylepšené Sudoku, ve kterém místo standardních políček máte šestiúhelníky.

Hack RUN

Ve hře Hack RUN se zhostíte role profesionálního hackera, který se musí dostat k datům znepřátelené organizace. Pokud si pamatujete na starší operační systémy jako DOS či UNIX, tak si tuto hru parádně užijete. Samotné hackování totiž probíhá za pomocí příkazů ze zmiňovaných systémů, kdy se postupným následováním stop a indicií dostanete k zajímavým informacím.

Témata: , , , ,
.