Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

STAY: Are you there?

Řadíte se mezi milovníky textových her s excelentním příběhem, kdy záleží na každém vašem kroku? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně byste neměli přehlédnout titul STAY: Are you there?, kde se zničeho nic proberete v uzamčené místnosti pouze s počítačem. Ten se stane vaší jedinou naději na záchranu. Hra nabízí hned několik konců, přičemž záleží na vašich rozhodnutích v průběhu hraní.

lil weather

Jak již samotný název napovídá, aplikace lil weather vám dokáže posloužit jako nástroj pro zobrazování aktuálního počasí. S pomocí této aplikace si tak můžete prohlédnout detailní předpověď na aktuální den, či až týden dopředu s parádním popisem.

.projekt

Jestliže hledáte nějakou parádní oddechovou a logickou hru, určitě byste se přinejmenším měli podívat na titul .projekt. V této hře se na určité záležitosti budete muset podívat trošku jinak, což vám náramně protočí mozkové závity. Jak hra vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

.