Zavřít reklamu

Sprocket, Remote Drive for Mac a Word Forward. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Sprocket

Pokud hledáte nějakou jednoduchou hru, která by vás dokázala zabavit při dlouhých večerech, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Sprocket. V této hře budete ovládat maličkou kuličku, se kterou se musíte dostat co možná nejdále do středu. Přecházet ale můžete pouze z objektu do objektu. Pokud z něj vypadnete, hra pro vás končí.

Remote Drive for Mac

Stažením aplikace Remote Drive for Mac získáte parádní nástroj, s jehož pomocí dokážete v okamžiku propojit váš iPhone, iPad či třeba Apple TV s jablečným počítačem. Díky tomu si můžete například přímo v televizi procházet soubory uložené na vašem Macu a případně je rovnou přehrát.

Word Forward

Dnešní článek si završíme zábavnou logickou hrou Word Forward, která vás zároveň dokáže posunout vpřed ve znalosti angličtiny a rozvine tak vaši slovní zásobu. Tento titul totiž funguje na bázi křížovky, kdy budete muset do volných políček na poli 5×5 doplňovat písmenka tak, abyste vytvářeli slova.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více