Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Hyperforma

Ve hře Hyperforma se podíváte do vzdálené budoucnosti, a to konkrétně o 256 let dopředu. Hlavní problém ale spočívá v tom, že dnešní civilizace kompletně vymizela a za sebou pouze zanechala prastarou síť. Vy se tedy budete muset vydat na tajuplnou výpravu skrze prázdný hyperprostor, kde narazíte na spoustu zajímavostí.

Phantom P.I.

Jestliže se řadíte mezi milovníky dobrodružných her, určitě byste neměli přehlédnout aktuální nabídku na titul Phantom P.I. V této hře se ocitnete v roli detektiva známého jako Phantom PI a budete muset zachránit celou situaci tím, že nastolíte mír nemrtvému rockerovi.

Star Walk Kids: Astronomy Game

Aplikace Star Walk Kids: Astronomy Game cílí především na rodiče s dětmi. Tato aplikace totiž praktikuje heslo Škola hrou, kdy děti učí nejrůznější věci o světě astronomie od naprostých základů. Samozřejmě je ale vše v anglickém jazyce, kvůli čemuž je nutné, aby se dítěti při hraní věnovala i starší osoba.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více