Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Dandara Trials of Fear Edition

Ve hře Dandara Trials of Fear Edition se ocitnete v hrozivém čase, kdy se celý svět nachází na zlomku kolapsu. Kdysi svobodní občané jsou nyní uvěznění, avšak stále se zde nachází naděje jménem Dandara. Při hraní budete muset objevovat zajímavé lokace, porážet zákony gravitace a odhalit hrůzostrašné tajemství, které za vším stojí.

The Robot Factory by Tinybop

Zábavná, a především tedy edukativní hra The Robot Factory by Tinybop, cílí především na rodiče s menšími dětmi. V tomto titulu si totiž budete navrhovat své vlastní roboty a následně je testovat. Tímto způsobem si můžete vytvořit celou kolekci se zmiňovanými roboty.

AirRoutes

Jestliže se považujete za fanouška leteckého průmyslu či letectví obecně, tak by vás mohla zaujmout aplikace AirRoutes. V rámci tohoto programu si můžete velice rychle a jednoduše nasimulovat letecké trasy mezi různými světovými městy. Jak nástroj vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Témata: , , , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.