Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

ECG Pro

Jestliže se věnujete studiu medicíny a konkrétně se zaměřujete na kardiologii, nebo se zkrátka a pouze zajímáte o funkci lidského srdce, určitě byste neměli přehlédnout aplikaci ECG Pro. Tento nástroj vám totiž zpřístupní řadu cenných informací, které vaše znalosti mohou posunout o několik kroků napřed.

DMD Panorama

Panoramatické snímky mají bezesporu své osobité kouzlo. Pokud se řadíte mezi milovníky těchto fotek a také je rádi fotíte, možná by vás mohla zaujmout aplikace DMD Panorama. V té se totiž nachází několik zmiňovaných panoramatických snímků, které si můžete prohlížet a případně se jimi inspirovat.

FSXFollow

Aplikace FSXFollow cílí na majitele videoher jako Microsoft Flight Simulator X nebo Prepar3D. Pomocí této utility si totiž můžete propojit kupříkladu iPhone, iPad, iPod či Apple TV s danou hrou a prohlížet si ji v obrovském rozlišení na samotné televizi.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více