Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Mindkeeper : The Lurking Fear

Jestliže se považujete za milovníka tajuplných her, ve které na vás čeká řada záhad, hádanek a podobně, tak byste rozhodně neměli přehlédnout slevu na titul Mindkeeper : The Lurking Fear. V této hře se zhostíte role vyšetřovatele jménem H. Joyce, který se vydal na průzkum dávno zapomenutých bažin. Problém ale nastane v okamžiku, kdy narazíte na něco nevysvětlitelného.

LocalCast for Chromecast

S pomocí aplikace LocalCast for Chromecast můžete velice jednoduše vysílat multimediální obsah z vašeho iPhonu či iPadu do vaší Apple TV. Tento nástroj vám ale také zpřístupní například protokol DLNA, který slouží právě pro vysílání obsahu, a dokáže komunikovat s Chromecastem.

ECG Pro

Aplikace ECG Pro cílí především na studenty medicíny, mediky, různé nadšence a domácí samouky. Jak již samotný název napovídá, tento program se točí kolem EKG, tedy elektrokardiografie. Nástroj dokáže uživateli poskytnout řadu cenných informací a posunout jej tak kupředu.

.