Zavřít reklamu

Cosmicast, Arrog a Remote Drive for Mac. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Cosmicast

Milovníky podcastů rozhodně potěší sleva na oblíbenou aplikaci Cosmicast. Tento nástroj totiž funguje jakožto klient pro zmiňované podcasty a poradí si tedy s jejich přehráváním. Na první pohled navíc dokáže zaujmout skvěle zpracovaným uživatelským prostředím, které jakoby kopíruje vzhled nativních aplikací, díky čemuž se v programu rozhodně neztratíte.

Arrog

Fanoušky logických her rozhodně nadchne dnešní sleva na aplikaci Arrog. V tomto titulu se totiž vydáte za dobrodružstvím do černobílého, kresleného světa, kde na vás bude čekat řada nejrůznějších překážek a hádanek. Příběh si zakládá na latinskoamerickém folklóru, kdy vám nabídne pohled na smrt z úplně jiného úhlu.

Remote Drive for Mac

Aplikace Remote Drive for Mac, je již samotný název napovídá, slouží pro propojení iPhonu, iPadu i Apple TV s vaším Macem či klasickým počítačem s operačním systémem Windows. Program vám následně umožní si přímo z jablečné televize procházet soubory uložené na zmiňovaném zařízení a v případě multimediálního obsahu ho rovnou přehrát.

.