Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Hi Nano

Hledáte nějakou aplikaci, která by dokázala parádně zabavit vaše dítě a přitom ho naučit řadě věcem. V takovém případě byste rozhodně neměli přehlédnout hru Hi Nano. Příběh této hry totiž vypráví o různých vědeckých poznatcích, kdy vsází na zábavnou formu, díky které si dokáže udržet pozornost zmiňovaného dítěte.

Rush Rally 2

Jak již samotný název napovídá, zakoupením aplikace Rush Rally 2 získáte parádní hru, ve které usednete za volant sportovního vozidla. Vaším úkolem pochopitelně bude, abyste se v závodech umístili co možná nejlépe. Hra ale nabízí poměrně kvalitní fyziku, kvůli čemuž budete muset vaši jízdu přizpůsobit aktuální vozovce.

UniClip – Universal Clipboard

Určitě drtivá většina z vás jednou za čas něco překopíruje, přičemž se může jednat například o obyčejný text, nebo třeba obrázek. S pomocí aplikace UniClip – Universal Clipboard můžete velice snadno sjednotit vaše jablečná zařízení a na jednom zařízení přistoupit k záznamům, které jste překopírovali na zařízení druhém.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více