Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

To the Moon

Jestliže hledáte nějakou zábavnou hru s excelentním a netradičním příběhem, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul To the Moon. V této hře se totiž příběh točí kolem dvou lékařů, kteří cestují zpět v čase ve vzpomínkách umírajícího muže. Tito doktoři mají speciální schopnost, kdy dokáží dát lidem další šanci na život – problém ale je, že se vše odehrává v jejich hlavách.

Le Parker Extraordinaire

Baví vás klasické adventury s retro grafikou a jasným cílem? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak by vás mohl zaujmout titul Le Parker Extraordinaire. Zhostíte se totiž role zástupce šéfkuchaře ve vyhlášené francouzské restauraci a jste známí tím, že máte ty nejlepší sněhové pusinky široko daleko. Problém ale nastane v momentě, kdy vám někdo ukradne zmiňovaný vyhlášený recept.

Sprocket

Pokud hledáte nějakou jednoduchou hru, která by vás dokázala zabavit při dlouhých večerech, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Sprocket. V této hře budete ovládat maličkou kuličku, se kterou se musíte dostat co možná nejdále do středu. Přecházet ale můžete pouze z objektu do objektu. Pokud z něj vypadnete, hra pro vás končí.

Témata: , , ,
.