Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Incredible Dot

Jestliže hledáte nějakou hru na uklidnění, která by dokázala zpříjemnit vaše večery, určitě byste neměli přehlédnout Incredible Dot. V této hře jde především o to, abyste s vaším pajduláčkem dokázali doskákat co nejdál. Jedná se o nikdy nekončící titul, kdy musíte nasbírat co možná nejvyšší skóre.

iSTB

Dnešní doba patří bezesporu internetu. Přesně z tohoto důvodu se stále větší popularitě těší takzvané internetové televize, na kterých se můžete koukat na různé kanály pouze s použitím internetového připojení. S pomocí aplikace iSTB si tuto vlastnost budete moci vyzkoušet. Dávejte ale pozor. Někteří poskytovatelé mohou obsah blokovat.

Pixel Cup Soccer 16

Co takhle si zahrát klasický fotbálek na vaší jablečné televizi, který navíc doplňuje ikonická retro grafika? Přesně tohle si budete moci užít s titulem Pixel Cup Soccer 16, kde na vás čekají hned tři herní módy. Zahrát si budete moci klasický přátelský zápas, turnaj, nebo rovnou penalty.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více