Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Word Forward

Pokud hledáte nějakou zábavnou logickou hru, při jejímž hraní si dokonce procvičíte vaši angličtinu a zlepšíte slovní zásobu, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aktuální nabídku na titul Word Forward. V této hře na vás čekají tabulky o velikosti 5×5 a vaším úkolem bude, abyste z jednotlivých políček, ve kterých se nacházejí písmenka, skládali slova.

Platypus: Fairy tales for kids

Stažením aplikace Platypus: Fairy tales for kids získáte parádní, a především edukativní hru, která je určena pro rodiče s dětmi. Tato hra totiž vypráví hned několik interaktivních příběhů určených přímo pro menší děti. Za vyzdvižení rozhodně stojí samotný příběh, který klade důraz na přátelství a vzájemný respekt.

Periodic Table Chemistry 4

Jak již samotný název vcelku napovídá, zakoupením aplikace Periodic Table Chemistry získáte parádní nástroj, jež vám dokáže posloužit jako periodická tabulka prvků, který máte kdykoliv po ruce. V aplikaci si můžete najít bližší informace o jakémkoliv prvku a výhodou navíc je, že si nástroj můžete nainstalovat na váš iPhone, iPad, Apple Watch a Apple TV.

.