Zavřít reklamu

Remote Drive for Mac, SketchParty TV a Bike Baron 2. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Remote Drive for Mac

Stažením aplikace Remote Drive for Mac získáte parádní nástroj, s jehož pomocí dokážete v okamžiku propojit váš iPhone, iPad či třeba Apple TV s jablečným počítačem. Díky tomu si můžete například přímo v televizi procházet soubory uložené na vašem Macu a případně je rovnou přehrát.

SketchParty TV

Pokud se častokrát scházíte s přáteli a hledáte nějakou možnost pro zabavení, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci SketchParty TV. V případě této hry budete moci využít předměty, které máte již doma, a použít je pro hádání při samotném hraní. Jak titul vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Bike Baron 2

Dnešní článek si završíme zajímavou a vcelku oblíbenou hrou Bike Baron 2, ve které se zhostíte role řidiče terénní motorky a vydáte se na trať. Vaším úkolem konkrétně bude tyto jednotlivé úrovně zajet v co možná nejlepším čase tak, abyste vůbec přežili. Titul navíc nabízí poměrně dobře zpracovanou fyziku, kvůli čemuž i sebemenší chyba může vyústit ve váš neúspěch.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více