Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Remote Drive for Mac

S pomocí aplikace Remote Drive for Mac můžete v okamžiku propojit váš iPhone či iPad s Macem a přistupovat tak k souborům, které máte uloženy na vašem jablečném počítači. Program je však kompatibilní i s Apple TV, díky čemuž si můžete přímo z televize spouštět zmiňované dokumenty.

QRTV

Jak již samotný název částečně prozrazuje, aplikace QRTV slouží pro vytváření a skenování různých QR kódů. Nástroj je samozřejmě primárně určen pro iPhone a iPad, ale je opět k dispozici i v případě jablečné televize. Jak program funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Mindkeeper : The Lurking Fear

Řadíte se mezi milovníky zábavných adventur, které nabízí tajuplný příběh a dokáže parádně zatočit s vaším myšlením? V takovém případě byste neměli přehlédnout titul Mindkeeper : The Lurking Fear, ve kterém se zhostíte role vyšetřovatele jménem H. Joyce a vydáte se do dávno zapomenutých bažin. Zde ale narazíte na něco tajemné, co se nedá ani popsat.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více