Zavřít reklamu

Phil The Pill, Word Forward a Star Walk Kids: Astronomy Game. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Phil The Pill

Jestliže hledáte nějakou zábavnou hru s parádním příběhem, která zároveň lehce otestuje vaše logické přemýšlení, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní akci na titul Phil The Pill, jenž je k dostání zcela zdarma. V této adventuře na vás čeká 96 úrovní, ve kterých budete muset různě skákat, bojovat, házet bomby a podobně. Vaším cílem je přitom zachránit vaši rodnou zem před útočníkem jménem Hank The Stank.

Word Forward

Zakoupením aplikace Word Forward získáte parádní hru, která dokáže znatelně rozšířit vaší slovní zásobu anglického jazyka. Ocitne se totiž před vámi jednoduchá tabulka, do které budete muset doplňovat jednotlivá písmenka tak, abyste z nich poskládali celá slova.

Star Walk Kids: Astronomy Game

Aplikace Star Walk Kids: Astronomy Game je primárně určena pro děti, ale rozhodně si ji mohou užít i dospělí. Tato hra totiž zábavnou formou vypráví o základech astronomie, čímž vysvětluje například naší Sluneční soustavu, jednotlivé planety a podobně.

Témata: , , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.