Zavřít reklamu

Modern Magic Ball, Rush Rally 2 a Sprocket. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Modern Magic Ball

Chtěli byste mít v rukách nástroj, který vám dokáže zodpovědět i ty nejsložitější otázky a poskytnout radu k životním situacím? V takovém případě by se vám mohla zalíbit aplikace Modern Magic Ball, která přesně k těmto účelům slouží a odpoví vám na cokoliv. Je ale samozřejmě nutné myslet na to, že jde pouze o fór, kterým můžete například napálit přátele či rodinu.

Rush Rally 2

Pokud se považujete za milovníka motosportu, aut a závodních her, tak by vám rozhodně neměla chybět hra Rush Rally 2, ve které se rovnou usadíte za volant rallye speciálu. Zhostíte se totiž role řidiče, kdy váš úkol bude pochopitelně jasný – zvítězit. Konkrétně na vás čeká více než 70 skvěle zpracovaných tratí a perfektně funkční fyzika.

Sprocket

Zakoupením aplikace Sprocket si přijdete na parádní oddechovou hru, která vás dokáže skvěle zabavit například při dlouhých večerech. V tomto titulu budete ovládat maličkou kuličku, se kterou se musíte dostat co možná nejdále od startovního bodu, tedy od středu. Přecházet ale můžete pouze z objektu do objektu. Pokud z něj vypadnete, hra pro vás končí. Jak to celé vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více