Zavřít reklamu

Filibaba Smoothies, Stepics a FF: Depth of Field Calculator. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Filibaba Smoothies

Řadíte se mezi milovníky smoothies a rádi byste vyzkoušeli nějaké nové receptury? V takovém případě by vám mohla přijít vhod aplikace Filibaba Smoothies, ve které na vás čeká řada skvělých, chutných a hlavně zdravých tipů pro přípravu těch vůbec nejlepších a nejchutnějších koktejlů.

Stepics

Hledáte nějakou vhodnou aplikaci, která by vás dokázala skvěle motivovat k pohybu, respektive tedy ke splnění denního limitu kroku? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vás mohl zaujmout nástroj Stepics. V této hře totiž budete muset řešit logické hádanky za pomocí energie, kterou nasbíráte jedině ušlými kroky. Program vám zároveň zpřístupní parádní samolepky pro iMessage.

FF: Depth of Field Calculator

Aplikace FF: Deptj of Field Calculator cílí především na fotografy začátečníky, kterým se rozhodně hodí mít po ruce nějakého pomocníka. Jak již samotný název vcelku prozrazuje, tento program slouží pro výpočet hloubky ostrosti snímku, díky čemuž vám dokáže zajistit co možná nejlepší fotografii. Je důležité zmínit, že vám stačí zadat pouze pár dat a máte hotovo.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více