Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Press & Rest Assured

Určitě to všichni znáte. Odcházíte z domu, zamykáte dveře od domu či bytu a vzápětí nevíte, zdali jste vůbec zamkli. S tímto vám naštěstí dokáže pomoci aplikace Press & Rest Assured. Tato aplikace vás totiž naučí po každém odchodu klepnout na tlačítko, čímž se zapíše čas uzamčení. Následně si tedy stačí jen otevřít aplikaci a podívat se, kdy jste naposled zamkli.

Beagle Bruno

Komunikujete se svými přáteli především skrze nativní řešení známé jako iMessage a zároveň milujete psí plemeno bíglů? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano a ano, určitě byste neměli přehlédnout aplikaci Beagle Bruno, která je dnes k dispozici zcela zdarma. Tento nástroj vám totiž zpřístupní 25 parádních samolepek s tematikou zmiňovaného plemena.

SFRef Soccer Referee Watch

Aplikace SFRef Soccer Referee Watch cílí především na vášnivé fotbalové rozhodčí i amatéry, kteří jen čas od času pískají například turnaje. Tento nástroj vám totiž pomůže s každým utkáním, kdy parádně počítá čas, umožní vám značit fauly, karty a góly. V závěru vám navíc ukáže mapu vašeho pohybu, kterou snímá pomocí GPS.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více