Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Logo Creator

Jak již samotný název napovídá, aplikace Logo Cretor vám dokáže pomoci s tvorbou vlastního loga. Program je samozřejmě primárně určen pro iPhone či iPad, ale zároveň vám poskytne své služby i na jablečných hodinkách. Aplikace spolupracuje s vaší knihovnou fotografií a nabízí řadu nástrojů.

Noteshelf

Aplikace Noteshelf cílí především na studenty či žurnalisty, kteří potřebují pracovat s rozsáhlým množstvím dat a z nich vytáhnout jen to podstatné. Tento nástroj totiž slouží pro zapisování poznámek a dokonce vám umožní nahrávat zvukové stopy či soubory anotovat.

CardioBot – Heart Rate Tracker

Jablečné hodinky Apple Watch vám jednou za čtyři minuty změří tep. Stažením aplikace CardioBot – Heart Rate Tracker vám pomůže porozumět datům ze zmiňovaného řešení a poskytne vám tak řadu cenných informací. Program navíc vykresluje přehledné grafy.

.