Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

iAudioGate

Zajímáte se o zvuk a rádi byste jej uzpůsobili přímo vaším uším? V tomto směru vám dokáže pomoci aplikace iAudioGate, která vám poslouží jako kvalitní softwarový převodník. Obrovskou výhodou ale je, že jej můžete ovládat přímo z vašeho zápěstí skrze jablečné hodinky Apple Watch.

Remote Control for Mac/PC Pro

Jak již samotný název napovídá, stažením aplikace Remote Control for Mac/PC Pro získáte parádní nástroj, který vám přidá řadu skvělých možností. S pomocí této aplikace totiž můžete přeměnit vaše Apple Watch v dálkový ovladač pro Mac či PC. To může přijít vhod především v situaci, kdy si například pustíte film, přejdete na gauč a následně se kvůli něčemu musíte vrátit.

Cute Squishy Stickers

Používáte pro komunikaci především nativní řešení s názvem iMessage? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vás mohla zaujmout aplikace Cute Squishy Stickers. Jejím zakoupením si totiž zpřístupníte více než 144 samolepek s roztomilou tematikou.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více