Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Mindkeeper : The Lurking Fear

Jestliže se považujete za fanouška tajemných her, ve kterých budete muset čelit velkému neznámu a řešit řadu otázek, zbystřete. V akci se totiž nachází titul Mindkeeper : The Lurking Fear, ve které se zhostíte role detektiva jménem H. Joyce. Následně se vydáte na prozkoumání tajuplných oblastí, kde narazíte na velice podivné a nevysvětlitelné jevy.

iPalettes – Color palettes

Aplikace iPalettes – Color palettes cílí především na grafické návrháře, kteří pro svou práci potřebují zvolit vhodnou barevnou paletu. S pomocí tohoto nástroje můžete zmiňovanou paletu vytvořit kompletně podle sebe, nebo kupříkladu z vaší fotky a výsledek následně můžete sdílet na sociálních sítích.

Hack RUN

Stažením aplikace Hack RUN získáte parádní hru, ve které se vžijete do role profesionálního hackera, který se musí nabourat do znepřátelené organizace a odhalit všechna jejich tajemství. Pro dosažení úspěchu přitom budete používat pouze příkazový řádek a staré příkazy ze systému DOS a UNIX.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více