Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Life Lists: List Organizer

Jak již samotný název napovídá, stažením aplikace Life Lists: List Organizer získáte parádní nástroj, který vám pomůže při organizaci vašeho každodenního života. S pomocí této aplikace si totiž můžete tvořit ty nejrůznější seznamy s jednotlivými úkoly, což přijde vhod například při zápisu poznámek a připomínek, nakupování a řadou dalších.

Textify – Watch Keyboard

Hledáte nějakou aplikaci, která by vám dokázala přinést klasickou QWERTY klávesnici na vaše jablečné hodinky? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně byste neměli přehlédnout aplikaci Textify – Watch Keyboard. S pomocí tohoto nástroje budete moci psát například zprávy skrze klávesnici a nebudete se muset spoléhat na diktování, které je v určitých chvílích nevhodné.

Skunks n Lemons

Stažením aplikace Skunks n Lemons získáte řadu parádních samolepek, na kterých se nachází roztomilí ptáčci, losi, chipmunkové, skunkové a další zvířátka. Pokud tedy pro komunikaci s rodinou či přáteli využíváte nativní řešení iMessage, s touto aplikací získáte parádní možnost, jak vaše konverzace okořenit.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více