Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Awesome Voice Recorder X PRO

Jestliže hledáte nějakou spolehlivou, a především kvalitní alternativu za nativní aplikaci Diktafon, určitě byste se přinejmenším měli podívat na program Awesome Voice Recorder X PRO. Ten dokáže parádně zaznamenávat okolní zvuk v různých formátech a navíc vám poslouží jako správce audiosouborů.

CALC Smart

Zakoupením aplikace CALC Smart získáte parádní kalkulačku, která se vám bude hodit téměř při každé situaci. Tato aplikace totiž mimo kalkulátoru nabízí i konvertor světových měn, můžete ji využít pro výpočet spropitného, pro rozdělení platby a navíc se pyšní historií výpočtů.

Deuce – Tennis Scorekeeper

Pokud hrajete aktivně tenis a čas od času si zahrajete nějaký ten zápas, určitě se vám už nejednou stalo, že jste například ztratili pojem o skóre, nebo jste po delší výměně nevěděli, kdo má zrovna podání. S těmito problémy si dokáže velice hravě poradit aplikace Deuce – Tennis Scorekeeper, která vede statistiky o aktuálním zápase a dokáže vám tak usnadnit celou hru.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více