Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Awesome Voice Recorder X PRO

Pokud hledáte nějaký šikovný a spolehlivý nástroj, který by vám umožnil nahrávat hlas a zvuk, pak by vaše pohledy měly určitě směřovat na aplikaci Awesome Voice Recorder X PRO. Tato aplikace vám dokáže nahrávat ty nejrůznější přednášky, konference a současně slouží jako správce vašich nahrávek.

Peace With Food

Pokud si přejete snížit vaši tělesnou hmotnost, určitě jste kvůli tomu vyzkoušeli řadu cvičení a diet. Pomoci by vám ale efektivně mohla aplikace Peace With Food. Ta vám totiž pomůže se skladbou vašeho jídelníčku a vaší stravou, díky čemuž můžete zdravě a bez rizika pracovat na vašem těle.

Crypto Plus – Bitcoin Ticker

Poměrně velké popularitě se v posledních letech těší nejrůznější kryptoměny, mezi kterými bezkonkurenčně vede Bitcoin. Pokud se i vy zajímáte o vývoj těchto kryptoměn, rozhodně by vám neměla chybět aplikace Crypto Plus – Bitcoin Ticker, která dokáže monitorovat vývoj Bitcoinu a dalších měn.

Diskuze k článku

    Na nahrávání hlasu a zvuku je přece vestavěná aplikace diktafon. Ke spuštění stačí jednoduchý pokyn Siri a záznamy jsou automaticky ukládány i na iPhonu, iPadu a Macu.

celý text

Čtěte více