Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Remote Control for Mac/PC Pro

Do akce se dostává jedna z nejužitečnějších aplikací pro Apple Watch vůbec. Znáte ten pocit, když si například nachystáte film, usadíte se na gauč a na poslední chvíli potřebujete kupříkladu změnit hlasitost či něco odkliknout? Za normálních okolností byste se museli zvednout a jít k vašemu Macu. S pomocí aplikace Remote Control for Mac/PC Pro vás stačí zvednout zápěstí a vše můžete vyřešit z hodinek.

Roman – budget weight loss

Hledáte nějakou pomoc s redukcí vaší tělesné hmotnosti, ale bohužel nevíte, kde byste měli případně začít? Odpovědí na tuto otázku by mohla být aplikace Roman – budget weight loss. S pomocí tohoto nástroje si můžete vytvořit perfektní jídelní plán na každý den a navíc vám pomůže v případě tréninků.

SomnoPose

Pokud vás nebo vašeho partnera již delší dobu trápí potíže s chrápáním, možná by vám dokázala pomoci aplikace SomnoPose. Věděli jste totiž, že poloha při spánku může mít vliv na zmiňované chrápání? Tento nástroj perfektně monitoruje vaši polohu a pomůže vám s jejím správným nastavením.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více