Zavřít reklamu

TimeTrack for Freelancers, Nutrients – Nutrition Facts a WatchChat 2: for WhatsApp. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

TimeTrack for Freelancers

Jak již samotný název napovídá, aplikace TimeTrack for Freelancers cílí primárně na takzvané freelancery na volné noze. S pomocí tohoto nástroje si totiž můžete lehce vést přehled o tom, kolik času jste nad daným projektem strávili a mít tak přesné informace.

Nutrients – Nutrition Facts

Aplikace Nutrients – Nutrition Facts vám dokáže velice rychle a jednoduše pomoci například se snižováním vaší osobní váhy. V tomto směru je pro vás totiž přímo klíčové, abyste si hlídali svůj kalorický příjem a nutriční hodnoty jednotlivých potravin. Tento nástroj vám dokáže velice rychle poskytnout zmiňované informace a pyšní se rozsáhlou databází s více než 200 tisíci potravinami.

WatchChat 2: for WhatsApp

Pokud například pro komunikaci s přáteli, rodinnými příslušníky či kolegy využíváte především aplikaci WhatsApp, určitě byste neměli přehlédnout dnešní slevu na program WatchChat 2: for WhatsApp, který je k dostání zcela zdarma. Tento nástroj vám totiž přinese WhatsApp i na vaše hodinky a zpřístupní vám všechny potřebné možnosti.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.