Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

The Rastaman Stickers

Používáte pro komunikaci s vašimi přáteli a nejbližšími především nativní aplikaci iMessage? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak by vás mohl zaujmout nástroj The Rastaman Stickers. Ten vám totiž zpřístupní 24 skvělých samolepek, na kterých je v různých situacích vyobrazen rastafarián.

GoCoEdit – Code & Text Editor

Aplikace GoCoEdit – Code & Text Editor cílí především na různé vývojáře. S pomocí tohoto nástroje se totiž můžete velice rychle podívat na váš kód a případně jej přímo na iPhonu či iPadu upravit nebo přepsat. Aplikace je však dostupná i na jablečných hodinkách, kdy vám dovolí například sestavení projektu, spuštění skriptů a podobně.

Dash Timer – Workout Companion

Jak již samotný název napovídá, aplikace Dash Timer – Workout Companion vám dokáže posloužit jakožto dokonalý pomocník při cvičení. Jedná se o vcelku praktické stopy a časovač v jednom, kdy vám dokáže pomoci s monitorováním nejrůznějších workoutů. Jak program vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.