Zavřít reklamu

Breathing Zone, Mini Watch Games 24-in-1 a Be Focused Pro – Focus Timer. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Breathing Zone

Správné dýchání je pro lidské tělo nesmírně důležité. Pamatovat bychom taktéž měli na to, že zmiňované dýchání nám dokáže do značné míry pomoci s koncentrací, relaxací a podobně. Aplikace Breathing Zone vám poskytne řadu dechových cvičení, které vás v tomto směru dokáží posunout kupředu.

Mini Watch Games 24-in-1

Pokud jste se někdy ocitli v situaci, kdy jste měli po ruce pouze vaše Apple Watch a potřebovali jste se nějak zabavit, zbystřete. Zakoupením aplikace Mini Watch Games 24-in-1 si totiž zpřístupníte kolekci 24 parádních her pro jablečné hodinky. Čekají na vás hry jako Block Run, Tower, Cong a řada dalších.

Be Focused Pro – Focus Timer

Dnešní článek si završíme parádní a nesmírně oblíbenou aplikací Be Focused Pro – Focus Timer, která vám pomůže s maximalizací vaší produktivity. Tento nástroj konkrétně rozdělí vaši práci na několik menších intervalů prokládaných přestávkami, díky čemuž nebudete tolik mrhat časem. Zároveň program vede statistiky o vaší práci.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více