Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Time Timer

S pomocí aplikace Time Timer můžete proměnit vaše jablečné hodinky v perfektní časovač, který se vám může hodit například při vaření. Jakmile si nastavíte určitý odpočet, uvidíte jeho reprezentaci jako kruh, který postupně ubývá. Takto budete mít perfektní přehled nad zbývajícím časem, aniž byste museli ztrácet čas zkoumáním přesných hodnot.

Start With Yoga

V období současné pandemie, kdy se musíme co možná nejvíce zdržovat doma, je velice důležité, abychom neopomínali na zdravý životní styl. S tímto by vám dokázala pomoci aplikace Start With Yoga, která vás zasvětí do tajů jógy. Aplikace vám při samotném cvičení bude měřit tep a následně poskytne perfektní statistiky.

Box Breathe

Pokud trpíte například nespavostí, nadměrným stresem, panickými atakami a dalšími podobnými problémy, určitě by vám neměla chybět aplikace Box Breathe. Tento nástroj vám totiž poskytne hned několik dechových cvičení, pomocí kterých se v případě nutnosti dokážete zklidnit a ulevit tak vaší mysli.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více