Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Geofency Time Tracking

Napadlo vás někdy, kolik času jste například strávili v práci ve vaší kanceláři, doma, v posilovně a podobně? Odpověď na tuto otázku vám dokáže snadno poskytnout aplikace Geofency Time Tracking, která automaticky monitoruje vaši polohu a na základě těchto dat vám vytvoří perfektní přehledy.

MetCount

Jestliže se věnujete cvičení a posilování, tak byste určitě neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou aplikaci MetCount. Tento nástroj totiž nabízí několik režimů, kdy doslova bude řídit vaše tréninky a pomůže vám tak dosáhnout podstatně lepších výsledků.

ProLight

S pomocí aplikace ProLight můžete velice snadno a rychle nahradit nativní svítilnu na vašem iPhonu i jablečných hodinkách Apple Watch. Program mimo klasického svícení nabízí i režim stroboskopu, ukazuje svému uživateli mapu a pyšní se i dalšími vychytávkami.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.