Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

It’s a Sloth Life Stickers

Určitě nejeden z nás se jednou za čas cítí jako lenochod, kdy se mu vůbec do ničeho nechce. Pokud pro komunikaci s rodinou, přáteli či kolegy využíváte především aplikaci iMessage, tak byste určitě neměli přehlédnout It’s a Sloth Life Stickers. Tento nástroj vám zpřístupní řadu několika samolepek, s kterými následně můžete perfektně doplnit konverzaci.

thankful

Základem úspěchu pro náš každodenní život je bezesporu pozitivní energie. Nalijme si ale čistého vína, v určitých situacích se zmiňovaný optimismus zkrátka vypaří. S tímto problémem vám dokáže pomoci aplikace thankful, která funguje jako sociální síť. Na té uživatelé sdílí své poznatky a zážitky, za které jsou vděční, čímž vás mohou motivovat.

Spaceholes – Arcade Watch Game

Jestliže pro své jablečné hodinky hledáte nějakou poctivou hru, se kterou byste se mohli v určitých momentech parádně zabavit, určitě byste neměli přehlédnout aktuální nabídku na titul Spaceholes – Arcade Watch Game. V této hře se zhostíte role pilota vesmírného plavidla a zatímco budete pádit časoprostorem, budete muset ničit všechny nepřátelské entity.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více