Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Create Flyers & Logos – Maker

Jestliže se věnujete grafice a častokrát vytváříte například plakáty, loga a další výtvory, možná by se vám mohla hodit aplikace Create Flyers & Logos – Maker. Tento nástroj totiž funguje i na jablečných hodinkách, kde si můžete například vytvořit předlohu a následně ji dokončit.

ROMAN: Weight Loss at Home

Chtěli byste se připravit na letní sezónu, zapracovat na své postavě a například zhubnout do plavek? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, určitě byste se přinejmenším měli podívat na aplikaci ROMAN: Weight Loss at Home. Tento nástroj vám poradí s vaší stravou a nabídne různé tréninky, pomocí kterých zhubnete.

BatteryTop

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy vás zajímal kupříkladu stav baterie vašeho iPhonu, nebo zdali se aktuálně nabíjí? Odpověď vám dokáže poměrně rychle sdělit aplikace BatteryTop, která vám navíc zpřístupní parádní komplikaci. S pomocí tohoto nástroje se můžete v rychlosti dozvědět stav baterie a zdali nabíjí nebo ne.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více