Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Macros Counter NoitaFit

Jestliže chcete zapracovat na vaší postavě a případně ještě zhubnout na letní sezónu, určitě si budete muset hlídat svůj kalorický příjem. S tímto vám dokáže pomoci aplikace Macros Counter NoitaFit, která funguje právě jako počítadlo zmiňovaných kalorií. Jednoduše vám stačí zadat, jaké jídlo jste snědli a o zbytek se postará aplikace za vás.

CALC Smart

S pomocí aplikace CALC Smart můžete vaše jablečné hodinky proměnit ve spolehlivý kalkulátor. Aplikace vám samozřejmě dokáže posloužit v případě jednoduchých výpočtů, ale rozhodně ji také oceníte při výpočtu spropitného, procent, či při převodu měn.

Hi Nano

Chtěli byste se dozvědět nějaké nové zajímavé informace ze světa vědy? V tomto případě byste neměli přehlédnout aplikaci Hi Nano, která vypráví řadu parádních informací zajímavým způsobem. Aplikace je samozřejmě kompletně v angličtině a hodit se vám může například při cestování, kdy můžete volný čas věnovat vzdělávání.

Témata: , ,

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více