Zavřít reklamu

iNudge – Helping You Remember, Money OK pro a World of Dinasours. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

iNudge – Helping You Remember

Máte problémy s pamatováním si nejrůznějších údajů, povinností, událostí a podobně? V takovém případě by vám mohla přijít vhod aplikace iNudge – Helping You Remember, která je dnes k dostání zcela zdarma. Tento nástroj vám každým dnem zašle notifikaci na váš iPhone a Apple Watch, kde vám zobrazí přednastavený text.

Money OK pro

Jestliže máte problémy se správou vašich financí, tak byste rozhodně neměli spoléhat pouze na sebe a vsadit na nějakého pomocníka. Tím se může stát například aplikace Money OK pro, která slouží k monitorování vašich výdajů a příjmů. Zároveň vás naučí pracovat s rozpočtem a obecně šetřit.

World of Dinosaurs

Aplikace World of Dinasours cílí primárně na děti, kterým dokáže skvělým a zábavným způsobem přiblížit podobu pradávného světa dinosaurů. V rámci tohoto programu můžete narazit na řadu skutečně cenných a stručných informací. Vše je ale samozřejmě v angličtině, a proto je nutná přítomnost starší osoby.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.