Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

TomoNow

Potřebujete se určitým způsobem donutit k práci a být tak o poznání produktivnější? S tímto problémem vám dokáže hravě pomoci aplikace TomoNow, která funguje v podobě časovače. Jakmile se totiž vrhnete do nějakého úkolu, spustíte časovač a po celou dobu se bez prokrastinace budete věnovat práci.

Macros Counter NoitaFit

Jestliže chcete zapracovat na vaší postavě a případně ještě zhubnout na letní sezónu, určitě si budete muset hlídat svůj kalorický příjem. S tímto vám dokáže pomoci aplikace Macros Counter NoitaFit, která funguje právě jako počítadlo zmiňovaných kalorií. Jednoduše vám stačí zadat, jaké jídlo jste snědli a o zbytek se postará aplikace za vás.

CALC Smart

S pomocí aplikace CALC Smart můžete vaše jablečné hodinky proměnit ve spolehlivý kalkulátor. Aplikace vám samozřejmě dokáže posloužit v případě jednoduchých výpočtů, ale rozhodně ji také oceníte při výpočtu spropitného, procent, či při převodu měn.

Témata: , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.