Zavřít reklamu

Crypto Plus – Bitcoin Ticker, Watch Faces Gallery Wallpaper a Peace With Food. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Crypto Plus – Bitcoin Ticker

Aplikace Crypto Plus – Bitcoin Ticker potěší především milovníky kryptoměn. S pomocí tohoto nástroje totiž můžete prakticky neustále sledovat vývoj hodnoty u více než jednoho tisíce různých kryptoměn a dokonce se také nabízí možnost ohlédnout zpět na hodnotu v minulosti.

Watch Faces Gallery Wallpapers

Ocitli jste se v situaci, kdy vás už základní ciferníky na vašich jablečných hodinkách nebaví a rádi byste je nahradili něčím novějším, živějším a unikátnějším? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, potěšit by vás mohla aplikace Watch Faces Gallery Wallpapers, která přináší řadu skvělých motivů. Do těch také můžete zakomponovat vlastní fotografie z aplikace Fotky.

Peace With Food

Pokud si přejete snížit vaši tělesnou hmotnost, určitě jste kvůli tomu vyzkoušeli řadu cvičení a diet. Pomoci by vám ale efektivně mohla aplikace Peace With Food. Ta vám totiž pomůže se skladbou vašeho jídelníčku a vaší stravou, díky čemuž můžete zdravě a bez rizika pracovat na vašem těle.

.